Музика для душі

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Музика для душі » Тестовый форум » Найулюбленіші пісні та виконавці


Найулюбленіші пісні та виконавці

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Кожна людина в цьому світі має свій смак у музиці.
Є люди, яким подобаються багато жанрів у музиці, які слухають безмежно багато різних пісень та груп.
Але ж є і такі, які є "справжніми фанами" певної групи (або декількох груп), для яких музика та пісні улюблених виконавців є чимось значним у їхньому житті.
Я пропоную разом зі мною скласти невеликий (якщо є бажання, то можна і великий) список найулюбленіших ваших виконавців.

Групи, яким я віддаю перевагу:
1. Scorpions;
2. Nightwish;
3. AC/DC;
4. Whitesnake;
5. ABBA;
6. Qeen;

Тепер ваша черга ділитися своїми інтересами в музиці ;)

0

2

Hit the road Jack- Ray Charles)))

0

3

АК 47    25\17

0

4

Я наприклад віддаю перевагу панку, репу (з ідеєю), хардкору, року.

0

5

Nightwish forever=))

0

6

Якщо чесно, нуколи не чув Nightwish. скажіть їхні кращі пісні)Мої улюблені ДДТ, Сплін, Акваріум, AC/DC, Aerosmith, Apocalyptika, Ozzy Osbourne)

0

7

ArsFeshchenko написал(а):

Якщо чесно, нуколи не чув Nightwish. скажіть їхні кращі пісні)Мої улюблені ДДТ, Сплін, Акваріум, AC/DC, Aerosmith, Apocalyptika, Ozzy Osbourne)

В групи Nightwish всі пісні є найкрищими. Тільки існує маленький нюанс: від тоді, як звільнили Тар'ю Турунен з гурту, її місце заняла Оннет Ользон (з 2005 року). І тому на сьогоднішній день ми маємо іншу солістку, яка чесно кажучи НАБАГАТО гірше від Тар'ї. Рекомендую тобі послухати всі їхні альбоми окрім останнього (Dark Passion Play), усі інші альбоми просто клас! :)

P.S. Моя улюблена пісня цього гурту - "Wish I Had An Angel"

0

8

Мої улюблені груп: Offspring, Друга ріка, Blink-182, океан ельзи

0

9

Muse!!

0


Вы здесь » Музика для душі » Тестовый форум » Найулюбленіші пісні та виконавці