Музика для душі

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Музика для душі » Тестовый форум » Чи є класична музика актуальною по сьогоднішній день, яка ваша думка?


Чи є класична музика актуальною по сьогоднішній день, яка ваша думка?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Нещодавно я разом зі своїм класом побував у міській філармонії на одному з концертів. Пильно спостерігаючи за своїми однолітками, я помітив, що вони зовсім не зацікавленні в такій музиці. Особисто я інколи слухаю таку музику, коли хочу релаксувати. Я гадаю, що класична музика-це вічна музика, музика гармонії з собою та зі світом. Але повторююсь, на сьогоднішній день суспільство (особливо підлітки) не звертають увагу на її існування.

http://www.vblozi.com/img/images/articles/154.jpg

Як ви гадаєте, чи потрібна вона взагалі нам, чи відіграє така музика хоч якусь роль у нашому житті?

0

2

Я гадаю, що треба час від часу повертатися до класичної музики, бо якщо послухати музику, яку слухає сучасна молодь, то можно і з глузду з'їхати.

0

3

не можна забувати великі музичні шедеври класичної музики.

0

4

Так-так-так. Класика - це сила! Скажімо, Реквієм за мрією (Моцарт). Ви ще скажіть, що вам не подобається ;)

0


Вы здесь » Музика для душі » Тестовый форум » Чи є класична музика актуальною по сьогоднішній день, яка ваша думка?